6377a6a130021a819f1aba32 193936a0c18f78cc06c6b5271d0f97a8
Munkavégzés helye
1061 Budapest
Fizetés
1 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2024. április 29.
E-mail cím
uzletvezeto
Mutasd
Weboldal
Mutasd
Közösségi oldalak

Thai cégcsoportunkba keresünk szállító munkatársat!

Feladatok: - éttermi eszközök és alapanyagok előkészítése, kiszállítása - raktári anyagmozgatás Elvárások: - B kategóriás jogosítvány vezetési rutinnal - nyitott, kommunikatív személyiség - felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés - képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre - nyitottság és képesség fizikai munkavégzésre - fényképes önéletrajz küldése fizetési igény megjelöléssel: [Mutasd] Amit kínálunk: - hosszútávú munkalehetőség - versenyképes, hivatalos, bejelentett fizetés - fiatal, jó hangulatú közösségben történő munkavégzés - előrelépési lehetőség - utazási hozzájárulás (bérlet/üzemanyag) Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni az alábbi címre: [Mutasd]
6377a6a130021a819f1aba32 ac6f325850a36eb1b736dd3d98950fd0
6377a6a130021a819f1aba32 4559f84b0b9bcc560828d7d19e439847
6377a6a130021a819f1aba32 fac64a1b0b032da9f7da9b8470ce2ce2