5acf960b4cd581002f0805cc a73a2172d61b1e33d2c61ab63f387080
Munkavégzés helye
1134 Budapest
Fizetés
1 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2024. április 26.
E-mail cím
uzletvezeto
Mutasd
Telefonszám
+3670987
Mutasd
Mutasd
Közösségi oldalak

Diszpécser kollégát keresünk - we're hiring the best dispatcher

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: ▪ telefonhívások fogadása és kezelése, ügyfél tájékoztatás ▪ on-line rendelések fogadása és továbbítása a konyha illetve a kiszállító kollégák részére, ▪ helyszíni kiszolgálás, ▪ a konyha munkájának koordinálása, támogatása, ▪ a futárok munkájának koordinálása ▪ egyéb adminisztrációs feladatok, adatbázisok kezelése. AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: ▪ Középfokú végzettség ▪ Számítógép-felhasználói ismeretek ▪ Kiváló kommunikációs készség, különös tekintettel, az ügyfelekkel történő kommunikációra 8!), ▪ Önálló munkavégzésre képes és precíz ▪ alapfokú angol nyelvtudás AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT: ▪ hasonló területen szerzett tapasztalat ▪ olasz nyelvismeret AMIT KÍNÁLUNK: ▪ fix munkabér ▪ 8 órás bejelentés, ▪ térítésmentes személyzeti étkezés, ▪ MEDICOVER magánegészségügyi ellátás, ▪ biztos háttér, ▪ hosszú távú munkalehetőség, ▪ fiatalos csapat. ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I): ▪ Diszpécser ▪ Telefonos ügyfélszolgálat ▪ Teljes munkaidő SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: ▪ minimum 2 év tapasztalat. SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: ▪ angol aktív szóban MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1134 Budapest, Rózsafa utca 13-17.