328513280_1215971506013053_6672999428313808908_n.jpg
Munkavégzés helye
1074 Budapest
Fizetés
1 800 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2024. április 25.
E-mail cím
uzletvezeto
Mutasd
Telefonszám
+3670987
Mutasd
Mutasd
Közösségi oldalak
KIEMELT
Pultos

Pizzás-pultos kollégát keresünk!

Feladatok: - vásárlók kedves fogadása és üdvözlése - rendelések pontos felvétele - vevők udvarias kiszolgálása - pénztárgép használata - éttermi környezetben történő munkavégzés - rendszeres takarítás az üzletben - csapatmunka - pizzatészta feltétezése és sütése - konyhai eszközök és gépek rendeltetésszerű használata - rendszeres kapcsolattartás az üzletvezetővel - gyors és hatékony munkavégzés - az élelmiszer-biztonsági szabályok és a munkavédelmi előírások szigorú betartása Amit kínálunk: - nettó bér: 1600-2600 Ft/óra + forgalom utáni bónusz és borravaló. Ezekkel együtt könnyedén elérhető az 1800-2800 Ft/óra. Ha nagyobb tapasztalattal rendelkezel, magasabb órabér-besorolással kezdhetsz - stabil, kiszámítható és bejelentett munkalehetőség - ingyenes étkezés és személyzeti ital, valamint kávé - rugalmas beosztás és dinamikus előrelépési lehetőség További előnyök: - BELÉPÉSI- ÉS HŰSÉGBÓNUSZ (2024.09.15-ig belépőknek) 100.000-250.000 Ft között - forgalom utáni bónusz, ami havonta akár óránként 200 Ft-tal is emelheti az órabéredet - kedvezményes vásárlási lehetőség (70%-os kedvezmény) - hónap dolgozója program (40.000 Ft jutalom), egyéb tárgyi és anyagi juttatások - PizzaMe Akadémia által nyújtott folyamatos képzés - csapatépítő programok és egyéb céges rendezvények - klimatizált munkakörnyezet