5e14893c75c458d048ba5e91 b58b8b0f92a54eca19aab649a343abe5
Munkavégzés helye
1073 Budapest
Fizetés
1 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2024. április 22.
E-mail cím
uzletvezeto
Mutasd
Mutasd
Közösségi oldalak

Assistant manager / műszakvezető kollégánkat keressük a Caviar & Bull étterembe

Feladatok: - a napi operáció megszervezése, vezetése - foglalások kezelése, ültetésterv optimalizálása - magas fokú vendégélmény, valamint sztenderdjeink szerinti szervíz biztosítása - esetleges vendégpanaszok és visszajelzések kezelése - kollégák munkájának segítése, az azt megkönnyítő ötletek felvetése, továbbítása a vezetőség felé - napi zárás és riportok elkészítése Az ideális jelölt: - pozitív személyiséggel rendelkezik, ápolt - folyékonyan beszél magyarul ás angolul - vendégközpontú és a csapathoz is jó a hozzáállása - nagyon figyel a részletekre és büszke arra, hogy magas színvonalú vendégélményt biztosít - rendelkezik fine dining tapasztalattal legalább supervisor-i, főpincéri szinten Amit kínálunk: - tisztességes bejelentés - fizetett szabadság - tervezhető szabadidő, rugalmas beosztás, tanulmányok mellett is vállalható munkaórák - munkakezdés 15:00 - kedvezményes parkolási lehetőség - személyzeti étkezés, védőital és kávé
5e14893c75c458d048ba5e91 70e7be881dba32c3a5fdc5b88d81fd6e
5e14893c75c458d048ba5e91 819eb66ed54773dd9756a2c3c3ae68e5
5e14893c75c458d048ba5e91 3ab142fd4decc915c196371a9136eb0a