inbound5929309705379591242.jpg
Feliratkozom
Munkavégzés helye
2335 Taksony
Fizetés
3 300 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2024. március 4.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Weboldal
Közösségi oldalak

Konyhafőnök

Feladatok: Az étterem konyhájának teljes körű szakmai irányítása Étlaptervezés Menü és rendezvény ajánlatok összeállítása Kollégák betanítása, munkájuk koordinálása Készlet-és költség gazdálkodás Árurendelés Minőségellenőrzés és HACCP előírások betartása Konyhai adminisztrációs feladatok elvégzése Partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás Együttműködés a vezetőséggel Elvárások: 3-5 év szakmai és 1 év vezetői tapasztalat Szakmai végzettség Aktuális gasztronómiai trendek ismerete Kreativitás Önálló munkavégzés és felelős gazdálkodás Amit kínálunk: Hosszú távú munkalehetőség Versenyképes fizetés Utazás támogatás Fizetett szabadság Jó munkakörnyezet, barátságos, együttműködő csapat Meleg étkezés, kávé, ásványvíz