Piri%20event%20logo.hirdet%C3%A9s%20kicsi.png
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1146 Budapest
Fizetés
1 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2024. március 25.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

Bankett managert keresünk a Pirítós Catering rendezvényes csapatába!

Feladatok: - catering szolgáltatás megvalósítása, lebonyolítása rendezvényeken - étel és italpult működtetése - rendezvényes felszolgáló személyzet munkájának megszervezése, irányítása és beosztása - helyszín bejáráson való részvétel, ügyfél igények egyeztetése - ügyfelekkel való megfelelő kapcsolattartás - rendezvényszervezőkkel és catering managerrel egyeztetés a rendezvények részleteiről (eszközök, készletek, forgatókönyv, ételek) - készletek és eszközök beszerzése catering manager utasítása alapján - hideg és meleg ételes bekészítések megvalósítása - rendezvényes eszközök logisztikája (raktárból történő ki és bepakolás céges teherautóba, rendezvény helyszínén eszközök logisztikája) - raktár rendben tartása - céges autó tiszta és megfelelő állapotú használata Ideális jelentkező vagy, ha: - van legalább 1 év bankett manager tapasztalatod - van vendéglátásban és hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod - határozottan, de kedvesen irányítod a felszolgáló csapatot a rendezvények alkalmával - megbízható vagy (!!) - angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete - bírod a terhelést és a hosszú rendezvényeket (céges és magán események) - udvarias személyiség, jó irányítói készséggel rendelkezel - magabiztos, határozott önálló személyiség vagy - van B kategóriás jogosítványod és nem rettensz meg egy kisteherautó vezetésétől Mire számíthatsz részükről: - versenyképes alapfizetésre és motiváló jutalékrendszerre - bejelentett 8 órás munkára - önállóan menedzselt rendezvények után jutalékrendszerre - 13. havi fizetésre csapatcél teljesítése esetén - nagyon jó hangulatú és vidám csapatra - korrekt és nyitott vezetőségre - színes és változatos munkára és rendezvényekre - szuper nemzetközi ügyfélkörre