6534d2f9b68924c1f4b547bd 50d57b920a4891c864cb13c2240f7c9c
Feliratkozom
Munkavégzés helye
2112 Veresegyház
Fizetés
1 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2024. április 11.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

Konyhai kisegítő és mosogató pozícióba keresünk munkatársakat

Főbb feladatok, munkák: Veresegyház központjában található színvonalas étterembe keresünk konyhai kisegítőt, aki munkájára, önmagára és környezetére igényes, pontos és precíz. Feladatok: Konyhai előkészítő feladatok ellátása a szakácsok irányítása alapján, Fekete és fehér mosogatás, Takarítás Az álláshoz tartozó elvárások: - A munkakör betöltéséhez előképzettség nem szükséges - Orvosi alkalmasság Amit kínálunk: - Állandó (nem idény jellegű munka), bejelentett munkaviszony - Családias, baráti hangulat, - jó munka körülmények, - személyzeti étkezés, - versenyképes fizetés Jelentkezni e-mailben vagy az alábbi telefonszámon lehet:
6534d2f9b68924c1f4b547bd 8fea475609bfc4a09d5dd9725a6cdf54
6534d2f9b68924c1f4b547bd 854851eef7fd6c887226b52ac0a009cf
6534d2f9b68924c1f4b547bd 1d47e351af3f55d75ded36ccee5560c6