IMG_7989%20(1).jpg
Munkavégzés helye
1126 Budapest
Fizetés
2 800 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2024. május 8.
E-mail cím
uzletvezeto
Mutasd
Közösségi oldalak

A Budai 3 Kávézó reggeliztető szakácsot keres teljes munkaidőben!

Feladatok: - reggeli ételek elkészítése (tojásételek, reggeli szendvicsek, stb.) - ételek kreatív és ízléses elkészítése, tálalása - konyha és felszerelések tisztán tartása - élelmiszerek és alapanyagok hatékony kezelése Téged keresünk ha: – ismered az élelmiszer-biztonsági előírásokat, és azokat következetesen betartod – önállóan tudsz dolgozni – tisztán, rendezetten, és jól szervezetten végzed a munkádat – legalább 1 év konyhai releváns tapasztalattal rendelkezel Amit kínálunk: – munkaidő: 6.00-15.00, heti 5 nap – családias környezet, kedves munkatársak, stabil céges háttér – változatos, kreatív feladatok Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak, fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az [Mutasd] e-mail címre várjuk.