5963b7f1f685511960b63fdf 4d32ed7a083dbe7ea7815c2e11c9fa03
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1149 Budapest
Fizetés
1 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2023. május 26.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

Gyakorlott munkatársat keresünk felszolgálói pozícióba.

Főbb feladatok, munkák: asztalfoglalások menedzselése, rendelések felvétele, vendégek segítőkész, udvarias kiszolgálása, fizettetés (online pénztárgép kezelés), vendégtér rendjének és tisztaságának folyamatos biztosítása. Az álláshoz tartozó elvárások: Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat, vagy szakirányú végzettség és a szakma iránti elhivatottsággal. Barátságos, vidám, mosolygós személyiség. Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség. Ápolt, igényes megjelenés. Vendégcentrikus hozzáállás. Az állás betöltéséhez előnyt jelent: 3-5 év gyakorlat magas színvonalú étteremben. Amit kínálunk: Jelenlegi helyzetben is biztos háttér. Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség. Havi 15-16 munkanap (10:30-23:00-ig). Napi bérfizetés. Munkabér: havi átlagban garantált 2500.- Ft órabér + hűségprogram (1 év munkaviszonyt követően lépcsőzetesen 900 - 3,200 Ft / nap juttatás) Személyzeti étkezés, kávé, munkaruha biztosított. Előrelépési lehetőség.