628c8e16e81e1dacf4657d5b dfae0aac082acec781864447b1c2d044
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1134 Budapest
Fizetés
1 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2023. április 3.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Weboldal
Közösségi oldalak

Munkatársat keresünk Készletgazdálkodási menedzser pozícióba.

Főbb feladatok, munkák: - készletgazdálkodási folyamatok kialakítása, ellenőrzése, felügyelete; - raktári készletek, eszközök adminisztrációja, pontos raktárkészlet biztosítása; - fogyóanyagok nyilvántartása, készletrendezés, statisztikák, riportok készítése; - készletgazdálkodási területre beosztott munkatársak napi munkájának szervezése, irányítása; - folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a kapcsolódó területekkel, pult, konyha, üzemeltetés. - R-Keeper éttermi szoftver ismerete annak használata és felügyelete - store House raktár és készletkezelő ismerete vagy gyors elsajátítása annak felügyelete és karbantartása. Az álláshoz tartozó elvárások: - szakirányú végzettség; - munkavégzés helye az üzletben - legalább 3-8 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat; - excel magas szintű ismerete, magabiztos alkalmazói jártasság - rendszerszemléletű gondolkodásmód; - jó kommunikációs és szervezőkészség; - önálló és csapatmunkában való aktív részvétel; - teljesítmény-orientált szemléletmód. Az állás betöltéséhez előnyt jelent: -endéglátásban több éves tapasztalat - azonnali kezdés Bérezés megegyezés szerint! Munkavégzés helye: Budapest, 1134. Budapest Klapka utca 6. Jelentkezés a címen!
628c8e16e81e1dacf4657d5b 9a7d260d9fe651a09ee10307b9d0e89e
628c8e16e81e1dacf4657d5b 6c84bdcaee126fa7806b266a01a61f20