63cfba0b66a4562a086b1e39 60925f0c736d6938fc8eaff2d5089de1
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1085 Budapest
Fizetés
1 800 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2023. április 27.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

PULTOSOKAT KERESÜNK A VAJ PÉKSÉGBE! (1700-1900 Ft/h)

Főbb feladatok, munkák: - vendégek udvarias kiszolgálása - árukészlet nyilvántartása, töltése - a kassza, pult és a vendégtér folyamatos tisztán és rendben tartása, takarítása - kasszarendszer pontos kezelése Az álláshoz tartozó elvárások: - heti legalább 3 nap vállalása, esetenként hétvégi napok vállalása - társalgási szintű angol és magyar nyelvtudás - precíz és gyors munkavégzés önállóan és csapatban is - tanulékonyság és terhelhetőség - türelmes, kedves, udvarias személyiség - rugalmasság a beosztást illetően - alapvető számtani műveletek ismerete Az állás betöltéséhez előnyt jelent: - vendéglátói szoftver ismerete - Esystem ismerete, értékesítési tapasztalat - lelkes, tanulni vágyó, kitartó személyiség - hosszú távú tervek a vendéglátásban - igény a szakmai fejlődésre, tanulásra - kasszás tapasztalat Amit kínálunk: - rugalmas beosztás (heti legalább 3 nap vállalása, esetenként hétvégén is!) - versenyképes, tapasztalattal arányos fizetés - személyzeti étkezés és kávé - fejlődési lehetőség - fiatal csapat - kellemes munkakörnyezet
63cfba0b66a4562a086b1e39 09df76356f535064856c90724387e290
63cfba0b66a4562a086b1e39 b48a2e752fca356a86b68dd0ec8367fc
63cfba0b66a4562a086b1e39 3c05e10ef33a6736b77924dd76147b59