63cfba0b66a4562a086b1e39 41632d4f5db209290239bff58b4a192b
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1085 Budapest
Fizetés
500 000 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2023. március 22.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

ÜZLETVEZETŐ HELYETTEST KERESÜNK A VAJ-BA! (2000-2500 FT/H)

Főbb feladatok, munkák: - üzlet felkészítése nyitásra és zárásra - munkatársak betanítása, ellenőrzése, koordinálása - feladatok kiosztása, nyomon követése - vendégek udvarias kiszolgálása - árukészlet nyilvántartása, töltése - pénztárgép kezelése - pult és a vendégtér folyamatos tisztán és rendben tartása Az álláshoz tartozó elvárások: - vendéglátásban szerzett minimum 1 év tapasztalat - heti 40h (teljes munkaidő) vállalása, rugalmas beosztásban - stabil, megbízható, döntéseit felvállaló személyiség - jó szervező készség, prioritások felismerése - tanulékonyság, terhelhetőség - pozitív, proaktív hozzáállás - precíz és gyors munkavégzés önállóan és csapatban is - rugalmasság -társalgási szintű angol és magyar nyelvtudás Az állás betöltéséhez előnyt jelent: - vendéglátásban szerzett vezetői tapasztalat - hosszú távú tervek a vendéglátásban - lelkes, motivált, fejlődni vágyó személyiség Amit kínálunk: - rugalmas beosztás - versenyképes fizetés - fejlődési és tanulási lehetőség - fiatal csapat - kellemes munkakörnyezet - a város legfinomabb péksüteményei, kávéja, pizzája
63cfba0b66a4562a086b1e39 09df76356f535064856c90724387e290
63cfba0b66a4562a086b1e39 3c05e10ef33a6736b77924dd76147b59
63cfba0b66a4562a086b1e39 b48a2e752fca356a86b68dd0ec8367fc