640c493919d0c8f978353908 e638f5ae97cd3f7dcc28b656a9dfeb57
Feliratkozom
Munkavégzés helye
8230 Balatonfüred
Fizetés
1 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2023. június 21.
E-mail cím
uzletvezeto

LUA RESORT***** Balatonfüred Bartendert és Bárfelszolgálót keres éves vagy szezon munkára

Főbb feladatok, munkák: Tavasszal nyíló balatonfüredi Rooftop bar áprilisi kezdéssel Bartender és Bárfelszolgálói munkatársakat keres! Főbb feladatok: - a bár napi szintű működésében aktív részvétel - rendelések felvétele, italok elkészítése - munkakörnyezet rendben tartása - napi feladatok elvégzése, nyitási és zárási feladatok elvégzése Az álláshoz tartozó elvárások: - tapasztalat a' la carte étteremben vagy bárban - szakmai elhivatottság - elkötelezettség a magas minőség iránt - lelkiismeretes munkavégzés - terhelhetőség Amit kínálunk: - kimagasló fizetés - foglalkoztatás akár csak szezonra vagy éves szinten - jó hangulatú, fiatalos csapat - igényes, jól felszerelt, modern munkakörnyezet - meleg étkezés biztosítása Ha felkeltettük érdeklődését, akkor kérem küldje el önéletrajzát a megadott email címre. #balatoni munkák #VLM #bartender