Csatlakozz hozzánk Kreatív chef pozícióba a Wasabi étteremlánchoz!
Magyarország 1065, Budapest, Séf
A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai éttermévé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a sushi népszerűsítésében is Magyarországon. 19 év tapasztalattal és 12 vendéglátóhellyel rendelkezünk. A pandémia alatt 3 új étteremet nyitottunk és folyamatosan házhoz-szállítottunk, ezért nem kell aggódnod a stabilitás és a hosszútávú munkalehetőség miatt sem.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- új receptek alkotása, melyek illeszkednek a Wasabi fúziós ízvilágába, stílusába
- új eljárások/technológiák felfedezése
- folyamatos innováció biztosítása és megteremtése a receptúrák terén
- menüfejlesztések, meglévő ételeink fejlesztése/újragondolása
- globális trendek figyelemmel követése és implementálása
- receptúrák egységesítése és betartatása (a folyamatok nyomon követése)
- az új receptek betanítása a konyhai személyzetnek

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- hasonló pozícióban szerzett min. 2 éves tapasztalat
- min. 5 éves tapasztalat séf munkakörben
- kiváló kommunikációs készség
- magabiztos fellépés
- szakmai felkészültség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- az ázsiai konyha ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
- lehetőséget és teret adunk az önálló és kreatív munkavégzésre
- egy elhivatott csapat tagja lehetsz
- Magyarország egyik piacvezető ázsiai étterménél valósíthatod meg szakmai elképzeléseidet
Kategória
Séf
Hely
Magyarország 1065, Budapest
Fizetés
1 Ft/óra, 1 Ft/hónap
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2023.01.20.
Kiemelések
Kiemelt