5a60a3c924b8ad001ed75910 42bc2901dc26a60b1413a13eb8e3c94d
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1053 Budapest
Fizetés
700 000 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2023. június 23.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

A Forsale Pub Felszolgáló és pultos munkatársakat keres!

Főbb feladatok, munkák: • Érkező vendégeink fogadása, • ital- és ételrendelések felvétele, • Asztalok terítése és leszedése. Pultosként: • Koktélok, röviditalok elkészítése, • telefonhívások kezelése, • kávégép használata. Az álláshoz tartozó elvárások: • 3-5 éves szakmai tapasztalat, • Nyitott, kedves, vendégközpontú mentalitás, • Kiváló kommunikációs készség, • Pontosság, megbízhatóság, • Ápolt megjelenés, • Jól terhelhető, pörgős személyiség, • Angol nyelvismeret (külföldi vendégkör). Amit kínálunk: • Bérezés: havi nettó 700.000-800.000 – Ft (tapasztalattól és a betanulástól függően), • Havi 15-18 nap, • Stabil vállalati háttér, • Azonnali munkakezdés, • Bejelentett munkaviszony, • Napi többszöri ingyenes étkezés, • Hónap dolgozója és törzsgárda program.
5a60a3c924b8ad001ed75910 35e77793ab4fd62fdcfb24c84ff5551f
5a60a3c924b8ad001ed75910 8015419428dc1f97a3ece16288302ee3
5a60a3c924b8ad001ed75910 b245a552a4aa44ac9225d686a6a6b695