Budapesti étterem keresi elhivatott üzletvezetőjét
Magyarország 1111, Budapest, Üzletvezető
Budapesti nagy forgalmú étterem keresi elhivatott üzletvezetőjét

ELVÁRÁSOK:
• vezetői attitűd
• maximalizmus
• igényes megjelenés
• ambiciózus vezetői személyiség
• példamutató magatartás
• angol nyelv ismerete
• minimum 8 év szakmai tapasztalat (ebből 3 év vezetői)

FELADATOK:
• az étterem forgalmának növelése, nyereségességének javítása
• éttermi személyzet irányítása
• a vendégeink magas színvonalú, udvarias figyelmes kiszolgálásának biztosítása
• betartja és betartatja a hatályos jogszabályokat
• munkamoráljával, elhivatottságával motiválja munkatársait

AMIT KÍNÁLUNK:
• elvárásainkkal arányos juttatást biztosítunk
• fizetett szabadság
• teljes munkaidős bejelentés
• munkaidő: havi maximum 210 óra
• napi kétszeri étkezés

A jelentkezést a
mutasd
e-mail címre várjuk.
Kategória
Üzletvezető
Hely
Magyarország 1111, Budapest
Fizetés
4 000 Ft/óra
Hirdetésfeladás dátuma
2022.09.21.