62724ac522da8f49ec68aa75 c3a980b193d6fd2e88be95ce5be60429
Feliratkozom
Munkavégzés helye
2030 Érd Simonpuszta
Fizetés
400 000 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2022. május 16.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Weboldal
Közösségi oldalak

A Nemzeti Lovaskultúra Központban üzemelő Bivaly Csárda felszolgáló munkatársat keres!

Fontosabb feladatok: • Szálló- és külsős vendégek kiszolgálása. • Vendégek fizettetése. • Pénztárgép kezelése. • Az étterem és terasz előkészítése a vendégek fogadására. • Rendezvényeken való részvétel. Elvárások: • Szakirányú végzettség, előny a szakmai tapasztalat; • Terhelhetőség, jó stresszbíró képesség; • Csapatban való jó együttműködés; • Pontos és precíz munkavégzés; • jó kommunikációs készség; • Megbízhatóság, önállóság; • Vendégközpontú szemlélet; • Ápolt és higiénikus megjelenés. Az állás betöltéséhez előnyt jelent: • Angol nyelv ismerete, használata • Éttermi programok ismerete • saját gépjármű a bejáráshoz Amit kínálunk: • Hosszútávú, biztos hátterű munkalehetőséget biztosítunk. • Versenyképes motivációs bér • Családias környezetben, fiatal, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz. • Folyamatosan támogatunk, elismerünk és segítünk a fejlődésben, hogy tökéletesen végezhesd a munkád. • természetközeli helyszín, szép környezet, megfelelő munkakörülmények Fizetés: egyeztess telefonon napi munkaidő: 12 óra átlag havi munkanap: 16 nap Jelentkezés módja: Várjuk fényképes, magyar nyelvű Önéletrajzodat, fizetési igény megjelöléssel amennyiben a leírtak alapján úgy érzed, hogy el tudod magad képzelni ebben a feladatkörben nálunk hosszú távon.
62724ac522da8f49ec68aa75 0c9e8ce216497de9674446fa50ed45f4