627e08a631c139dcdd9ccf4f 4ac3a50217d33100cfdcee322139c6ac
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1033 Budapest
Fizetés
1 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2022. május 13.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

Az óbudai Trófea Grill Étterembe recepciós munkatársat keresünk

Főbb feladatok, munkák: - vendégek fogadása, tájékoztatása - e-mailek, telefonhívások megválaszolása, foglalások felvétele - rendezvények szervezése, koordinálása - számlázás, adminisztráció pontos vezetése - kapcsolattartás a különböző részlegekkel - ruhatár kezelése Az álláshoz tartozó elvárások: - min. középfokú végzettség - felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel) - rugalmas, problémamegoldó személyiség - jó kommunikációs, szervező képesség - precizitás, pontosság - angol nyelv ismerete - csapatjátékos - kellemes, ápolt megjelenés Az állás betöltéséhez előnyt jelent: szállodai/ éttermi recepción szerzett tapasztalat Amit kínálunk: - meleg étkezés - fiatalos, dinamikus csapat - rugalmas munkarend - hosszú távú, megbízható munkahely - versenyképes bérezés Fizetés: személyes megbeszélés alapján Jelentkezés módja: Jelentkezés fényképes önéletrajzzal