Pizza%20szak%C3%A1cs
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1072 Budapest
Fizetés
1 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2024. február 19.
E-mail cím
uzletvezeto
Közösségi oldalak

Pizzaszakácsot keresünk a Klikk Bistrobarba!

Feladataid lesznek: - beérkező rendelések elkészítése - pizzapálya tisztán tartása, és a pálya feltöltése áruval - megfelelő előkészületi munkák elvégzése Elvárások: - kézzel nyújtás - gluténmentes pizzázásban való tapasztalat - pontos, precíz munkavégzés - szenvedélyektől mentes élet - megbízhatóság Amit, mi nyújtunk: - rendszerezhető, lendületes mindennapok - folyamatos fejlődési lehetőség - teljes fizetés bankszámlára történő utalással Munkaidő: 11:00-23:00 Fizetés: Tapasztalattól függően megbeszélés szerint Munkavégzés helye:Budapest VII. kerület Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a email címen lehetséges.
5c66d3a0f552cd003de37485 38c5f2f94f6aff431bdae8f592dbbac3
5c66d3a0f552cd003de37485 56d34e12ea3a2d391c35ec547382940c
5c66d3a0f552cd003de37485 dd1fd788a15dce553ae9c6cefc5d58f1