62454ce4d45dd85c02ccbeef 85e87d6814bebbb2e92921638b869383
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1146 Budapest
Fizetés
1 Ft / óra
Hirdetésfeladás dátuma
2023. június 9.

Városligeti bárunkba keressük leendő kollégánkat üzletvezető helyettes pozícióba.

Feladatok: - az üzletvezető távollétében a munkafolyamatok koordinálása - csapatmunka összehangolása - árú rendelések leadása, leltározás - vendég visszajelzések professzionális kezelése - munkatársak toborzása, kiválasztása, a humán erőforrás hatékony felhasználásának, a megfelelő minőségű létszám biztosítása - beosztottak munkájának segítése Az álláshoz tartozó elvárások: - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat - angol nyelvtudás - talpraesett vagy - kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged van Amit kínálunk: - bejelentett munkaviszony - tervezhető beosztás - fizetett túlóra - kellemes, igényes munkakörnyezet - hosszú távú munkalehetőség - meleg étkezést biztosítunk Amennyibben felkeltettük érdeklődésedet küldd el fényképes önéletrajzodat, megjelölt bérigénnyel együtt a e-mailcímre.