60b0a2a3f35efc004c00ecd4 f3eda7905723f8c08f5a10ce25e047f9
Feliratkozom
Munkavégzés helye
2300 Ráckeve
Fizetés
1 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2022. május 2.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

Felszolgáló munkakörbe keressük tapasztalt, gyakorlott munkatársunkat

Főbb feladatok, munkák: • Étterem napi működésének biztosítása (félpanziós reggeli/vacsora és ebéd) • Étel-, italfelszolgálás, leszedés kis létszámú rendezvényeken (30-50 fős) és kisebb esküvőkön (60-90 fős) • Vendégek fogadása és személyre szabott kiszolgálása • Étterem és rendezvénytermek berendezése, felkészítése • Leltározás, ital raktárak rendben tartása Az álláshoz tartozó elvárások: • 1-3 év vendéglátásban szerzett tapasztalat • Határozott fellépés, magabiztos kommunikációs készség • Rugalmas, proaktív hozzáállás • Vendégorientált szemléletmód • A munkájára és önmagára igényes személyiség Az állás betöltéséhez előnyt jelent: • Angol nyelvismeret • Csapatmunkában való aktív részvétel • Szállodai előélet, Hostware ismeret • Állóképesség, terhelhetőség Amit kínálunk: • rugalmas munkabeosztás - alkalomszerűen éjszakai és hétvégi munkavégzés is • magas alapfizetés, teljesítményorientált jutalékos kiegészítéssel • bejelentett állás • partnerszállodai utazások, formaruha, év végi bónusz • családias, kis-létszámú szálloda – hangulatos, nincs embertömeg és ennek megfelelően nincs „rabszolga”munka • fiatalos, lendületes csapat • hosszú távú együttműködés • impozáns, harmonikus munkakörnyezet. Keresünk továbbá szobaasszonyt is. Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet a e-mail címen #vidéki munka
60b0a2a3f35efc004c00ecd4 57f31c99d11abb5ac9d6ffeaa5125bda
60b0a2a3f35efc004c00ecd4 b53f04fc8c7eb1ac7ab40a85b238d4a3
60b0a2a3f35efc004c00ecd4 56fb0c954e2daab1f20fc72780005a46