6086c19e5dc8fffc74f157ef 83ad542297b8a41cbef11bda5980449c
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1051 Budapest
Fizetés
300 000 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2023. március 28.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

Vendéglátás Adminisztratív ügyintéző kolléga

Főbb feladatok, munkák: Pénzügyi, munkaügyi, adatrögzítési feladatok szakmai asszisztencia + marketing kommunikáció, szöveg írás, grafikai munka elvégzése, vendégkör bővítését elősegítő marketing tevékenységek, partnerekkel való kapcsolattartás, könyvelővel való kapcsolattartás, számlákkal és bejelentésekkel kapcsolatos tennivalók. Az álláshoz tartozó elvárások: Középfokú végzettség, számitógépes felhasználói ismeret, precíz munkavégzés, önállóság Az állás betöltéséhez előnyt jelent: Vendéglátásban szerzett adminisztratív feladatok elvégzése, gyakorlata, angol nyelv középszíntű használata írás - olvasás vendéglátos, pincér program ismerete, szakirányú végzettség Amit kínálunk: Versenyképes fizetés, családias hangulat, étkezés, akár azonnali kezdéssel Havi nettó fizetési keret: 250.000 - 300.000 Ft
6086c19e5dc8fffc74f157ef 6282f53361a5a5c95de54305b363df48
6086c19e5dc8fffc74f157ef 1e66be44257504a725e0a9fb66fa4261