Felszolgálót egyben pultost keresünk poke éttermünk, a Pokito csapatába
Magyarorszag 1051, Budapest, V, Felszolgáló
A Pokito egy stílusos Poke étterem a belváros szívében (ötödik kerület), barátságos légkörrel és különleges poke ételekkel.
Szerintünk egy igazán jó poke bowl csak a legkiválóbb hozzávalókból, gondos odafigyelés mellett készülhet.

Mivel a gondos összekészítés kulcsfontosságú hozzávalója egy jó pokénak, ezért olyan kollegákat keresünk, akik figyelmesek, nyitottak és kedvesek, és fontos számukra az étel, amit felszolgálnak.

Az ideális jelölt alapvetően:
• Pozitív, megbízható és szorgalmas
• Könnyedén dolgozik pörgős környezetben
• Tisztelettudó és udvarias
• Társalgási szinten beszél angolul

Mindezeken felül előnyt jelent, ha:
• Szeret kapcsolatot teremteni és alapvetően vendégszerető
• Hisz az egészséges életmód fontosságában és szereti a minőségi ételeket
• Ismeri és tiszteli a különféle étrendeket (vegán, gluténmentes, laktózmentes, stb.)

A szakmai tapasztalat előny de nem feltétel, leendő csapattagjaink képzését biztosítjuk!

Feladatok:
• A lehető legjobb élmény és szervíz biztosítása a vendégeink számára
• A vendégek köszöntése
• A vendégek kiszolgálása
• Pénztárgép kezelése
• Munkaterület, berendezések és eszközök rendben és tisztán tartása
• Segítség az étterem tisztán tartásában

Értékrendünk:
Emberközpontúak vagyunk, legyen szó vendégeinkről vagy a csapatunk tagjairól. Ezt szem előtt tartva arra törekszünk, hogy mindannyiunk napját jobbá tegyük, minden nap.

Csapatunk és vendégeink nélkül nem léteznénk, és nagyra értékeljük őket. Minden érintettet figyelembe veszünk, amikor döntéseket hozunk.

Mindenkit szeretettel várunk a Pokitoban – támogató és barátságos légkörre törekszünk. Szerintünk másképp nem is érdemes.

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős állás nettó 1700 Ft+/óra kezdő bérezéssel
• Vadonatúj, modern, jól felszerelt munkakörnyezet
• Kényelmes munkaidő (11:30 - 21:00)
• Nemzetközi, multikultúrális munkakörnyezet
• Lehetőség az angol nyelv gyakorlására
• Vonzó környezet jó tömegközlekedéssel és népszerű környéki pubokkal
• Humánus, a munkatársaink igényeit szem előtt tartó szabályok
• Fejlődési lehetőség
• Egy egyedi és különleges márkával való együttműködés
• Dolgozói kedvezmények
Kategória
Felszolgáló
Hely
Magyarorszag 1051, Budapest, V
Fizetés
1 700 Ft/óra, 370 000 Ft/hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2022.02.15.