ÜZLETVEZETŐT KERESÜNK A RAMAZURI BISTRONOMY ÉLÉRE
Magyarország 1014, Budapest, I., Üzletvezető
A Ramazuri Bistronomy élére keressük üzletvezető kollégánkat. A Ramazuri egy 5 éve sikeresen működő étterem a Budai Várban, külföldi és magyar vendégkörrel, fiatalos, jó csapattal. A dolgozók létszáma 20-25 fő körül mozog. Magas minőségű étel és italkínálat mellett különösen nagy hangsúlyt fektetünk széleskörű borválasztékunkra. Célunk a minőség folyamatos fenttartása, emelése a kínált termékek és a szervíz tekintetében egyaránt. Olyan vezetőt keresünk, aki ezzel a szemlélettel azonosulni tud, képes összefogni és irányítani a rendszert.

Főbb feladatok, munkák:

- étterem nyitása, zárása
- napi elszámolások vezetése
- napi szerviz irányítása, szükség esetén abban való részvétel
- személyzet szakmai felkészültségének biztosítása
- felszolgálók és bárosok betanítása, képzése szükség esetén
- vendégekkel való kommunikáció, szükség esetén problémamegoldás
- rendezvények lebonyolítása
- dolgozók munkájának hóvégi értékelése
- különböző részlegek munkájának összehangolása
- beosztás készítése
- leltár koordinálása, áru rendelés, beszállítókkal kapcsolattartás
- ajánlatok készítése, foglalások kezelése
- havi jelentések, beszámolók készítése
- munkaerő toborzása, betanítása, feladataik meghatározása és ellenőrzése

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

- aktuális gasztronómiai trendek ismerete
- agilis csapatirányító készség
- angol nyelv társalgási szintű ismerete írásban és szóban
- az étterem működésére vonatkozó szükséges jogi szabályok, feltételek ismerete
- szakirányú végzettség

Amit kínálunk:
- hosszú távú karrierlehetőség
- versenyképes bérezés
- tréningek, képzések biztosítása
- személyzeti étkeztetés

mutasd
címen.
Bérezés egyéni megállapodás tárgya.
Kategória
Üzletvezető
Hely
Magyarország 1014, Budapest, I.
Fizetés
1 Ft/óra
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2022.01.13.