Konyhafőnök helyettes kollégánkat keressük budapesti éttermünkbe
Magyarország 1055, Budapest, Séf helyettes
KERESSÜK KONYHAFŐNÖK HELYETTES KOLLÉGÁNKAT!

Belvárosi nagy forgalmú amerikai stílusú Barbecue étterem keresi leendő KONYHAFŐNÖK HELYETTESÉT

Akik nagy munkabírással, kreativitással és hosszútávú lojalitással rendelkeznek.

Feladatok:

- a'la carte ételek receptek szerinti megfőzése és tálalása
- heti menü recept szerinti megfőzése és tálalása
- tanulók és mosogatók munkájának ellenőrzése
- saját munkaterület tisztántartása
- alapanyagok megrendelése
- jó kapcsolat kialakítása a felszolgálókkal és kollégákkal

Elvárások:
- tapasztalat nagyforgalmú ala carte étteremben
- minimum heti 4 nap bevállalása
- tiszta és önálló munkavégzés
- csapatjátékos
- lojalitás
- steak-ek, hamburgerek, hideg- és melegkonyhai ételek elkészítésének tudása

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony
- hosszútávú munkalehetőség
- próbaidő után nettó munkabér: 550.000 Ft

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az
mutasd
címen
Kategória
Séf helyettes
Hely
Magyarország 1055, Budapest
Fizetés
1 Ft/óra, 550 000 Ft/hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2022.01.05.