KONYHAFŐNÖK HELYETTES KOLLÉGÁNKAT KERESSÜK BUDAPESTEN!
Magyarország 1055, Budapest, Séf helyettes
Belvárosi nagy forgalmú amerikai stílusú Barbecue étterem keresi leendő KONYHAFŐNÖK HELYETTESÉT, aki nagy munkabírással, kreativitással és hosszútávú lojalitással rendelkezik.

Feladatok:
- a'la carte ételek receptek szerinti megfőzése és tálalása
- heti menü recept szerinti megfőzése és tálalása
- tanulók és mosogatók munkájának ellenőrzése
- saját munkaterület tisztántartása
- alapanyagok megrendelése
- jó kapcsolat kialakítása a felszolgálókkal és kollégákkal

Elvárások:
- tapasztalat nagyforgalmú a'la carte étteremben
- minimum heti 4 nap bevállalása
- tiszta és önálló munkavégzés
- csapatjátékos
- lojalitás
- steak-ek, hamburgerek, hideg- és melegkonyhai ételek elkészítésének tudása

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony
- hosszútávú munkalehetőség
- próbaidő után nettó munkabér: 550.000 Ft

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az
mutasd
címen.
Kategória
Séf helyettes
Hely
Magyarország 1055, Budapest
Fizetés
1 Ft/óra, 550 000 Ft/hónap
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.12.03.