Konyhafőnök helyettest keresünk Gödöllőre akár azonnali kezdéssel!
Magyarország 2100, Gödöllő, Séf helyettes
Gödöllői amerikai stílusú Barbecue étterem keresi leendő KONYHAFŐNÖK HELYETTESÉT!

Akik nagy munkabírással, kreativitással és hosszútávú lojalitással rendelkeznek.

Feladatok:

- a'la carte ételek receptek szerinti megfőzése és tálalása
- heti menü recept szerinti megfőzése és tálalása
- saját munkaterület tisztántartása
- alapanyagok megrendelése
- jó kapcsolat kialakítása a felszolgálókkal és kollégákkal

Elvárások:
- tapasztalat nagyforgalmú ala carte étteremben
- minimum heti 4 nap bevállalása
- tiszta és önálló munkavégzés
- csapatjátékos
- lojalitás
- Steak-ek, hamburgerek, hideg- és melegkonyhai ételek elkészítésének tudása

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony
- hosszútávú munkalehetőség
- lakhatási lehetőség
- nettó munkabér: 450.000 Ft

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az
mutasd
címen.
Kategória
Séf helyettes
Hely
Magyarország 2100, Gödöllő
Fizetés
1 Ft/óra, 450 000 Ft/hónap
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.11.16.