Étteremvezetőt keresünk Baja környéki, családi tulajdonban lévő éttermünkbe
Magyarország 6500, Baja, Üzletvezető
Baja környéki, családi tulajdonban lévő, egy éve teljesen felújított, kb. 200 férőhelyes, jelenleg 12 embert foglalkoztató, már most is jól működő, de jelentős lehetőségekkel rendelkező étterem generációváltás miatt keres étteremvezetőt.

Főbb feladatok, munkák:
• Étterem gazdasági folyamatainak irányítása (gazdasági felelősség az egység üzleti eredményességéért)
• Felszolgálók munkaidő beosztásának elkészítése és felügyelete, a konyhai dolgozók koordinálása
• Üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése
• Vendégelégedettség és a minőségi kiszolgálás folyamatos biztosítása
• Rendezvények és események, illetve marketing aktivitások szervezése
• Az étteremben használt eszközök, anyagkészletek ellenőrzése, nyilvántartása, leltárakban való részvétel
• Részvétel az új munkatársak kiválasztásában és betanításában
• Beugróként felszolgálói / konyhai munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Vendéglátásban szerzett legalább 3-5 év szakmai, vezetői tapasztalat
• Tulajdonosi / pénzügyi szemlélet
• Magabiztos és vendégszerető (alázatos) fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Szerb / horvát / német / angol nyelvtudás előnyben
• Külföldön szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes, 100% bejelentett fizetést és béren kívüli juttatásokat
• Tulajdonosi (pénzügyi) támogatást az étterem további fejlődéséhez
• Étkezés biztosítását
• Teljes munkaköri rugalmasságot

Állás, munka területe:
• Éttermi vendéglátás

Szükséges tapasztalat:
• 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:
• Középiskola / főiskola előnyben

Szükséges nyelvtudás:
• Nem igényel nyelvtudást, de előnyt jelent

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:
• Ingyenes étkezés
• Mobiltelefon

Munkavégzés helye:
Baja és környéke

Fizetés:
~500.000 HUF

Jelentkezéshez várjuk fényképes önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével, valamint egy motivációs levelet a
mutasd
e-mail címre.

[Kattints a „Jelentkezés” gombra, hogy elindítsd a jelentkezési folyamatot.]
#vidéki munka #VLM #üzletvezető
Kategória
Üzletvezető
Hely
Magyarország 6500, Baja
Fizetés
1 Ft/óra, 500 000 Ft/hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2021.11.14.