Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett ANANTARA New York Palace Hotel keresi kollégáját étterem vezető pozícióba!
Magyarország 1073, Budapest, Manager
Kollégára váró feladatok:
- a szálloda területén folytatott étel- és italszolgáltatások kezelése továbbá a hatékony értékesítési technikák megismertetése az alkalmazottakkal
- a szálloda standardjai alapján rendezetten tartja az éttermek és a lobbyhoz tartozó F&B területeket
- folyamatosan nyomon követi a vendégelégedettségi szintet, továbbá gondoskodik arról, hogy exkluzív élményt nyújtson a vendégek részére
- kezeli az esetlegesen felmerülő vendégpanaszokat, a szálloda standardjai alapján

Elvárások:
- min 3 év 5 csillagos szállodában szerzett éttermi vezetői tapasztalat
- külföldön szerzett szállodai tapasztalat előny azonban nem kritérium
- társalgás szintű angol nyelvtudás
- MICROS, rendszer ismerete
- gazdálkodási és árazási stratégia ismerete

Amit mi nyújtunk:
- nettó 450.000 Ft fizetést
- 8 órás, egész éves, bejelentett állást
- naponta 8 óra munkavégzést (délelőttös/délutános műszak - még kialakulóban)
- kedvezményeket az Eventrend Group egységeiben
- fizetett szabadságot (a törvényben meghatározott mértékben)
- korszerű, luxus munkakörnyezetet

Az Eventrend Group közel 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink
számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk
Kategória
Manager
Hely
Magyarország 1073, Budapest
Fizetés
1 Ft/óra, 450 000 Ft/hónap
mutasd
Weboldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.11.09.