Hilltop Borbirtok & Étterem keresi új csapattagját séf pozícióba
Magyarország 2544, Neszmély, Séf
Keressük azt az elhivatott, gasztronómia szenvedélyével élő és hosszútávban gondolkodó leendő csapattagunkat, aki képes egy konyha irányítására és bírja a pörgést vidéki környezetben!

Téged keresünk ha:
- van releváns szakmai tapasztalatod
- tudsz és szeretsz csapatban dolgozni
- jó szervezőkészséggel rendelkezel
- elkötelezett és ambiciózus munkaerőnek tartod magad
- magas teherbírás jellemez
- kreatívnak érzed magad egy szezonálisan megújuló étlap kialakításnak közreműködésben, és otthonosan mozogsz a gasztronómiában
- ismered az élelmiszer-biztonsági előírásokat, és azokat következetesen betartod és felügyeled
- felelősséget tudsz vállalni a séf távollétében a zökkenőmentes magas színvonalú konyha működéséért és a csapat koordinálásáért

Amit kínálunk:
- kiemelt bérezés
- fiatalos, dinamikusan fejlődő vezetőség
- változatos munkakörnyezet
- rugalmas beosztás

Havi nettó fizetés: 600-700 ezer forint
Kategória
Séf
Hely
Magyarország 2544, Neszmély
Fizetés
1 Ft/óra, 650 000 Ft/hónap
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
mutasd
Instagram oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2022.12.30.