Felszolgáló kollégát keresünk Budán heti 4-5 napra!
Magyarország 1126, Budapest, Felszolgáló
Új csapattagunkat keresünk Budán teljes és részmunka időben is!
Csapatbővítés miatt keresünk FELSZOLGÁLÓKAT ÉS PULTOSOKAT!

Autentikus Olasz étterembe keresünk, ha szipmatikusak a következő feltételek:
- jó munkakörnyezet,
- versenyképes fizetés 1900-2100Ft/óra+jatt kezdő,
- tapasztalattal megegyező fizetés,
- előrelépési lehetőség,
- 8 órás bejelentés, éves állás,
- prémium alapanyagokkal való munkavégzés,
- kellemes vendégkör,
- napi 1 étkezés, védőital,
- biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, fiatalos csapat, különböző dolgozói kedvezmények.

Amit elvárunk:
- megbízhatóság,
- önálló precíz munkavégzés,
- ápolt tiszta megjelenés,
- kollégákkal való együttműködés.

Előny a jelentkezésnél, ha:
- dolgoztál már olasz étteremben,
- ha dolgoztál már külfödön,

Az órabérnél feltüntetett összegnél az induló bér látható, ami természetesen a megfelelő tapasztalattal illetve a nálunk eltöltött idővel arányosan emelkedik, természetesen borravaló is jár.
mutasd

Jelentkezéseket e-mailben vagy telefonon!
Kategória
Felszolgáló
Hely
Magyarország 1126, Budapest
Fizetés
2 000 Ft/óra
Hirdetésfeladás dátuma
2022.11.21.