Budán Vegán-Vegetáriánus-Fitness éttermünkbe keresünk szakácsot vagy legalább 5 éves tapasztalattal konyhai kisegítőt!
Magyarország 1126, Budapest, Szakács

Amit kínálunk:
- jó munkakörnyezet, új konyha
- versenyképes fizetés: 2000-2200FT/óra,
- előrelépési lehetőség
- napközbeni munkavégzés
- 8 órás bejelentés, éves állás
- prémium alapanyagokkal való munkavégzés,
- kellemes vendégkör,
- napi 1 étkezés, védőital,
- biztos anyagi háttérrel rendelkező cég, fiatalos csapat, különböző dolgozói kedvezmények.

Amit elvárunk:
- megbízhatóság
- oltási igazolás
- HACCP ismeret
- önálló precíz munkavégzés
- józan életvitel

Előny, ha:
- dolgoztál már vegán, vegetáriánus konyhán egészséges ételekkel
- készítettél már bowlokat-poké bowlokat

Az órabérnél feltüntetett összegnél az induló bér látható, ami természetesen a megfelelő tapasztalattal illetve a nálunk eltöltött idővel arányosan emelkedik,természetesen borravaló is jár.
Érdeklődni a megadott telefonszámon lehet hétköznaponként 9-16-ig.
Kategória
Szakács
Hely
Magyarország 1126, Budapest
Fizetés
2 000 Ft/óra
Hirdetésfeladás dátuma
2022.01.03.