Az Eventrend Group cégcsoport által üzemeltetett, nagy múlttal rendelkező Gundel Étterembe keressük CUKRÁSZ kollégánkat!!
Magyarország 1146, Budapest, Cukrász
Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett, nagy múlttal rendelkező Gundel Étterembe keressük CUKRÁSZ kollégánkat!

Mit ajánlunk?
- munkaidő: brigád rendszer (3 vagy 4 nap, minden 2. hétvége szabad)
- nettó 350.000 Ft-os fizetést
- bejelentett, biztos munkahelyet
- napi 2x személyzeti étkezést
- igényes munkaruhát
- előrelépési lehetőséget és életre szóló karriertervet
- igényes munkakörnyezetet
- fiatalos, lendületes csapatban való munkát
- cég által finanszírozott képzéseket
- korrekt vezetőséget
- fizetett szabadságot
- 50%-os kedvezményt az Eventrend Group szállodáiban, éttermeiben és kávézóiban

Szerintünk az lehet jó ebben a pozícióban, akinek..
- szakirányú végzettsége és elhivatottsága van a szakma iránt
- előny, ha 2-3 éves szakmai tapasztalata van
- de lehet pályakezdő is
- igényes, precíz és gyors a munkája
- nagy a terhelhetősége

Feladatok:
- sütemények, desszertek készítése receptúrák alapján
- desszertek tálalása
- bankettek előkészületében való részvétel

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátásban, üzemeltetésben és rendezvényszervezésben. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbbfejlesztési lehetőségeket kínálnak elérhető munkatársai számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.
Kategória
Cukrász
Hely
Magyarország 1146, Budapest
Fizetés
1 Ft/óra, 350 000 Ft/hónap
mutasd
Weboldal
Hirdetésfeladás dátuma
2022.06.09.