Konyhafőnök helyettes kollégánkat keressük Taksonyban található Rengő Bisztró csapatába!
Magyarország 2335, Taksony, Séf helyettes

Főbb feladatok:
- az étterem konyhafőnökének teljeskörű támogatása
- műszakok felügyelete és irányítása, kollégákkal való aktív együtt működés
- konyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása
- egészségügyi és biztonsági feladatok betartása
- minőség fenntartása/fejlesztése
- beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések összeírása és leadása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- tulajdonosi szemlélet, vendégközpontúság
- önállóság és szervezett munkavégzés
- megbízhatóság
- szakirányú végzettség
- minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- teljes munkaidős bejelentés
- korrekt bérezés
- fizetett szabadság
- munkahelyi étkezés
- fizetés személyes megbeszélés alapján

Jelentkezéseket a
mutasd
vagy a
mutasd
-és számra várjuk!

Köszönöm!
Kategória
Séf helyettes
Hely
Magyarország 2335, Taksony
Fizetés
1 Ft/óra
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.09.24.