A Dr. Juhász Kft. édesipari cég cukrász pozícióra munkaerőt keres projekt alapon!
Magyarország 8000, Székesfehérvár, Cukrász

Feladatok:
- új receptúrák és termékek kidolgozása, termékfejlesztés megadott termékminták alapján
- linzer, gyúrt és piskóta tésztákban való jártasság
- cukrász alapanyagok széleskörű ismerete és használata
- krémekben való jártasság

Elvárások:
- gyors, precíz munkavégzés
- rugalmasság, kreativitás
- cukrász tapasztalat
- nagyobb cukrászatban/termelőüzemben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:
- versenyképes projekt alapú bérezés

Munkavégzés helye: Székesfehérvári üzem- Budapest
Korszerű gépesített üzem
Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal az
mutasd
email címen.

[Kattints a „Jelentkezés” gombra, hogy elindítsd a jelentkezési folyamatot.]
#vidéki munka #VLM #cukrász
Kategória
Cukrász
Hely
Magyarország 8000, Székesfehérvár
Fizetés
1 Ft/óra
mutasd
Weboldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.09.02.