SZÁLLODAIGAZGATÓ KOLLÉGÁT KERESÜNK 3 CSILLAGOS WELLNESS HOTEL SZINDBÁDBA!
Magyarország 8636, Balatonszemes, Szállodaigazgató
A balatonszemesi, év minden napján nyitva tartó, 3+ csillagos Wellness Hotel Szindbád, ősfás, kiemelten kellemes, családi környezetbe keresi megbízható Szállodaigazgató / Vezető kollégáját!

Ha szívesen lennél egy Wellness Hotel, 20 fős csapatot vezető szállodaigazgató és megvannak a vezetői képességeid, lelkesedésed, valamint megfelelő motivációval rendelkezel, jelentkezz!

Amit nyújtunk:
• Min. 20 fős csapat felügyelése
• Céges telefon
• Céges számítógép
• Külön iroda, megfelelő környezet
• Napi étkezés
• Szabad kéz egyes területeken

Elvárások, Feladatok:
• turizmus-vendéglátás (vagy hasonló) szerzett FELSŐFOKÚ végzettség (kötelező)
• vezetői gyakorlat szállodaigazgató/manageri/üzletvezetői pozícióban
• vendéglátásban szerzett legalább 3 éves szakmai és vezetői tapasztalat
• meglévő és új munkatársak papírjainak kezelése (pl. ki- és beléptetés)
• kapcsolattartás a vendégekkel, beszállítókkal
• csoportos foglalások értékesítése, kezelése
• sales és marketing feladatok ellátása és kapcsolattartás a marketing ügynökséggel (meglévő Marketingügynökség,
mutasd
és társai)
• a szálloda vezetése, munkatársak szakmai irányítása, oktatása, ellenőrzése, motiválása
• jó kommunikációs készség, vezetői kompetencia
• gazdálkodási szemlélet
• rendszerszemlélet, folyamatorientált attitűd
• folyamatok átlátása, összetett, komplex gondolkodásmód
• számítógép rutinszerű használata
• Windows / Office programok rutinszerű használata
• éttermi, irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
• lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
• angol / német / más nyelv alap vagy társalgási szintű ismerete

Feltétlen szükséges:
• min. 3 év szakmai tapasztalat
• Felsőfokú végzettség

Ez egy teljes munkaidős, rugalmas beosztású állás - NEM szezonális!

Elsősorban a Balaton (Somogy megye) és környékéről várunk jelentkezőt viszont ha máshonnan jönnél szállást tudunk biztosítani megfelelő felszereltséggel a szálloda területén.
Kategória
Szállodaigazgató
Hely
Magyarország 8636, Balatonszemes
Fizetés
1 Ft/óra
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
mutasd
Instagram oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.08.26.