Felszolgálót keresünk a Dining Guide Top10-es Bistro42-be!
Magyarország 2500, Esztergom, Felszolgáló
Felszolgálót / Pincért keresünk az esztergomi Bistro42-be, ingyenes szállással, versenyképes fizetéssel + juttatásokkal!

A Dining Guide a vidék második legjobb éttermének választotta 2021-ben éttermünket.
Korlátozásoktól és szezontól független, hosszútávú munkalehetőség!

Amire számíthatsz:
- hosszútávú, 100%-ban bejelentett munka
- rendezett, tiszta munkakörülmények
- a szállást mi biztosítjuk egy belvárosi, kulturált apartmanban - NEM vonunk le semmit érte a fizetésedből
- helyszín: Esztergom
- előnyt jelent ha rendelkezel kávé, bor, koktélismerettel, és ha beszélsz angolul

Ha van tapasztalatod felszolgálóként és olyan helyet keresel, ahol megbecsülnek és hosszútávon számítanak rád, akkor itt a helyed!
Kategória
Felszolgáló
Hely
Magyarország 2500, Esztergom
Fizetés
2 250 Ft/óra, 450 000 Ft/hónap
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.08.16.