CATERING VEZETŐT/BANKETT MENEDZSERT KERES A KATLAN TÓNI KULTÚRKONYHA
Magyarország 1192, Budapest, Manager
A KATLAN TÓNI KULTÚRKONYHA
CATERING VEZETŐT/BANKETT MENEDZSERT KERES
#izgalmasansokszínű #trendteremtő #hiteles #tartalmas #umami

Mi éttermi és rendezvény vendéglátásban is otthon vagyunk! Te miben vagy a legjobb?

Téged keresünk, ha
- bankett menedzser vagy és úgy érzed vendéglátásra születtél
- nem okoz gondot a megrendelőkkel való könnyed kommunikáció
- bonyolult szervezési- és logisztikai folyamatok kidolgozása és megvalósítása is sima ügy
- bírod a szerteágazó, sokrétű munkát térben és időben egyaránt
- biztos fizetésre vágysz

Cégünk egyedülálló módon, több üzletágban egyszerre állja meg a helyét. Veresegyházi bázis konyhával, az ország bármely területén vagy akár külföldön megvalósuló cateringes munkákra specializálódtunk.

Kossuth díj átadótól a családi rendezvényig, kis létszámú esküvőtől a nagy céges rendezvényekig lesz részed mindenféle kihívásban, sikerekben, élményekben nálunk.
Az újjáépülés időszakát éljük, így részt veszel majd a folyamatok újragondolásában, hatékony megoldások bevezetésében.
Megbecsült munkatárs akarsz lenni, korrekt bérezésért, fizetett szabadsággal a vendéglátásban? Akkor jelentkezz hozzánk, még ma!

Feladatok:
- catering események lebonyolítása, szakmai felügyelete
- saját eszközparkunk beható ismerete mellett a rendezvény eszköz-ellátottságának megszervezése, esetenként eszközbérlés menedzselése
- árurendelés, raktárkészlet kezelés
- rendezvény felszolgáló és lebonyolító személyzet szervezése, koordinálása a munka- és rendvédelmi előírások betartásával, adminisztrálás
- a rendezvényen a megrendelővel való szoros együttműködés
- folyamatos egyeztetés a rendezvényszervezővel és a séffel
- elszámolás és pontos, precíz adminisztráció, eszköz- és áruleltár vezetése
- logisztikai feladatok megszervezése, szükség szerint elvégzése saját kisteherautónkkal

Jelentkezz, ha van tapasztalatod és szenvedélyed a vendéglátás!
Jelentkezz, ha hosszú távú munkát keresel és a vendéglátásban képzeled el a jövődet!
A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen a határozott fellépés, jó vezető készségek, pozitív személet, rugalmasság és az extrém időpontokban kezdődő vagy végződő munkaidő sem okoz gondot. De ezeket úgyis tudod!

mutasd

bővebb információ:

Kategória
Manager
Hely
Magyarország 1192, Budapest
Fizetés
1 Ft/óra
mutasd
Weboldal
mutasd
Facebook oldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.08.13.