Front of House Leader-t keres a Good Karma Kitchen
Magyarország 1024, Budapest, Pultos
Az ideális jelölt:

• Minimum 2 év munkatapasztalat, előny, ha dolgoztál külföldön is vendéglátásban, vezetői szerepkörben
• Magabiztos MAGYAR ÉS ANGOL nyelvtudás, jó kommunikációs készség
• Megbízható, flexibilis és odaadó munkamorál
• Talpraesettség, jó problémamegoldó képesség
• Csapatvezetői, koordinátori tapasztalat
• Kitűnően tudod beosztani az idődet, szereted a pörgést
• Jó adminisztrációs készség
• Szeretsz csapatban dolgozni
• Konyhai software-ek ismerete (Fruitsys, Simpra) előnyt jelent

Főbb feladatok:

• A Pult és Konyha együttműködésének koordinálása
• A műszak hatékony szervezése, felügyelése (elviteles ételeink összeállítása, a kassza és POS terminálok kezelése, az étel házhozszállító partnerek rendeléseinek kezelése)
• Folyamatos minőségellenőrzés: mind a termékekre, mind az étterem tisztaságára vonatkozóan
• Jelenlegi és új Pultosok betanítása és folyamatos tréningelése
• Kiváló minőségű szolgáltatás biztosítása, ezzel a vendégek elégedettségének maximalizálása
• Raktárkészletet nyomon követése és a beszerzési manager informálása az utánrendelések biztosítása végett (termék, csomagolóanyag, tisztítószer, egyéb)
• HACCP-s és higiéniai szabályok ismerete, betartása

Amit kínálunk:

• Angol-magyar nyelvű, nemzetközi és barátságos csapat
• Modern munkakörnyezet
• Évente csapatépítő program
• Ételeinkre 50%-os kedvezmény, illetve személyzeti étkezés
• Versenyképes juttatások
• Fejlődési lehetőség
• Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely a II. és az V. kerületben
• A Covid járvány alatt is biztos munkahely

Ha a fentiek alapján úgy érzed, beleillenél csapatunkba, küldd el fényképes önéletrajzodat a
mutasd
email címre a tárgyban megadva a pozíció nevét!
Kategória
Pultos
Hely
Magyarország 1024, Budapest
Fizetés
1 600 Ft/óra
mutasd
Weboldal
Hirdetésfeladás dátuma
2021.10.12.