A siófoki Hotel Residence Balaton keresi felszolgáló munkatársát!
Magyarország 8600, Siófok, Felszolgáló
Az Eventrend Group által által üzemeltetett siófoki Hotel Residence Balaton keresi felszolgáló kollégáját!

Mit ajánlunk:
- tervezhető munkarend ebédszünettel (átlag havi 190 óra)
- versenyképes juttatási csomag
- meleg étkezés, utazási hozzájárulás
- bejelentett állás, korrekt szabadságolás
- elegáns munkahelyi környezet stabil háttérrel
- hosszútávú munkalehetőség
- fejlődési és továbbképzési lehetőség
- kedvezmény az Eventrend Group egységeiben

Mik lesznek a feladatok?
- vendégek szakszerű kiszolgálása
- A la carte és svédasztalos felszolgálás
- rendezvények, konferenciatermek bekészítése

Mit várunk el?
- éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat
- vidám, kedves, jó kommunikációs képességgel rendelkező személyiség
- vendég-központúság, megbízhatóság, lojalitás
- társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
- szállodai vagy bankettes tapasztalat
- Hostware vendéglátós szoftver ismerete
- angol vagy német nyelvtudás
Kategória
Felszolgáló
Hely
Magyarország 8600, Siófok
Fizetés
1 Ft/óra
Hirdetésfeladás dátuma
2021.09.03.