Cukrász munkalehetőség prémium kategóriás budapesti cukrászdáinkban
Magyarország 1024, Budapest, Cukrász
Cukrász munkatársakat keresünk a FitCandy Cukrászdákba! Teljes állású és beugrós pozícióba is!
A teljes állású pozíció reszletei:
ELVÁRÁSOK:
- cukrász végzettség
- minimum 1,5-2 éves, releváns szakmai tapasztalat
- önálló munkavégzésre való képesség
- megbízhatóság, lelkiismeretesség
- pontosság, precizitás, igényesség
- csapatszellem, szeret közösségben dolgozni
- kizárólag olyan kollégát keresünk, aki hosszútávra keres munkát
ELŐNYT JELENT:
- jártasság akár dísztorták, alkalmi torták, figurák készítésében
- tanulékonyság
- lelkes, optimista és energikus
- terhelhetőség
AMIT KÍNÁLUNK:
- stabil, családi vállalkozói háttér
- hosszútávú munkalehetőség
- bejelentett állás
- teljes munkaidő, heti 5 nap
- versenyképes fizetés, tapasztalattól függően, megegyezés szerint
- fejlődési lehetőség
- rugalmas vezetői attitűd
- igényes, családias munkakörnyezet
- világos, napfényes, sétányra néző műhely
- barátságos, jókedélyű csapat
- változatos, egyedi ízvilágú és kinézetű torták, desszertek készítése
- mentes desszertek elkészítésének elsajátítása
- a pozíció betöltésének kezdete: akár azonnal
- munkavégzés helye: 1138 Bp., Viza utca 9.
A CÉGRŐL:
-A FitCandy Kft. egy családi kézben működő cukrász vállalkozás, a portfóliónkba jelenleg 3 üzlet tartozik Budapesten.
-Mentes és hagyományos termékeket is előállítunk.
-Szakmailag elhivatott tulajdonosok, mégis barátságos, családias közeg
Fényképes szakmai önéletrajzzal, referencia képek csatolásával az
mutasd
e-mail címen lehetséges!
Kategória
Cukrász
Hely
Magyarország 1024, Budapest
Fizetés
1 Ft/óra
mutasd
Weboldal
Hirdetésfeladás dátuma
2022.10.16.