Felszolgáló kollégát keresünk
Magyarország 1072, Budapest, Felszolgáló
#KlikkFelszolgáló

Kollégánk tanulmányainak megkezdésével itt hagy minket, így a helyére felszolgáló kollégát keresünk, aki velünk együtt fergeteges hangulatot és minőségi kiszolgálást biztosíthatunk a vendégeink számára. 2012 óta stabilan működünk és fejlődünk, építsük együtt a sikereinket tovább.

Feladatok:
- rendelések felvétele, majd az elkészült rendelések szervírozása a vendégnek
- a vendégek tájékoztatása, akcióinkról, illetve a felmerülő kérdések megválaszolása
- italok ajánlása

Elvárások:
- pontos, precíz munkavégzés
- csapatszemmel
- pénztárgép magabiztos használata
- mosolygós, pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:
- havi beosztás, tervezhetőség
- családias hangulat
- fejlődési és előrelépési lehetőség

Bérezés:
- nettó 1.650.-Ft/óra + over jatt+ bottle service+ asztaljutalék

Munkaidő:
- heti 4 nap,17:00-4:00-5:00 műszak

Jelentkezni a
-n lehetséges önéletrajzzal, kérlek jelöld meg #KlikkFelszolgáló-i pozícióra jelentkezel, vagy személyesen a helyszínen, 1068 Budapest, Király utca 13. IV. épület Klikk BistroBar, hétköznap 11:00-17:30 között.

Kategória
Felszolgáló
Hely
Magyarország 1072, Budapest
Fizetés
1 650 Ft/óra, 400 000 Ft/hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2021.07.27.