A ráckevei Duna Relax Hotel keresi hosszú távon szakács munkatársát!
Magyarország 2300, Ráckeve, Szállodai szakács
Az Eventrend Group által üzemeltetett, Ráckevén található Duna Relax Hotelbe keressük szakács kollégánkat.
Téged keresünk, ha szeretnél hosszú távon egy biztos munkahelyen, jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol nemcsak a vendégeinkkel, de VELETEK is törődünk!

Mit ajánlunk:
versenyképes jövedelem, bejelentett állás, fizetett szabadság
hosszútávú munkalehetőség
tervezhető munkarend
személyzeti étkezés, utazási támogatás
szakmai fejlődési lehetőség
kedvezmények az Eventrend Group egyéb vendéglátó egységeiben

Mik lesznek a feladatok?
A'la carte étkeztetés
svédasztalos vacsora felfőzése

Mit várunk el?
szakirányú végzettség
minimum 5 éves szakmai tapasztalat (szállodai tapasztalat előny)
önálló munkavégzés
igényes, precíz munkavégzés

[Kattints a „Jelentkezés” gombra, hogy elindítsd a jelentkezési folyamatot.]
#vidéki munka #VLM #szakács
Kategória
Szállodai szakács
Hely
Magyarország 2300, Ráckeve
Fizetés
1 Ft/óra
Hirdetésfeladás dátuma
2021.09.03.