Szakács, Sous-chef kollégát keresünk Egerbe, a Macok Bisztróba
Magyarország 3300, Eger, Séf helyettes
Egerbe, a Macok Bisztró csapatába, Macsinka János konyhájába létszámbővítés miatt keresünk gyakorlott, kreatív, fiatalos, agilis, munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó szakácsot, Sous-chef-et.

A Macok Bisztró a Stílusos Vidéki Éttermiség tagja és a régió legjobb étterme!

A Macok csapatról röviden: Családi vállalkozásként üzemelünk 7 éve, 40 embernek biztosítunk munkát Egerben.
A Stílusos Vidéki Éttermiség tagjaként a vidék legjobb éttermeihez tartozunk, országosan is elismerve.
Konyhánk filozófiája: a regionális konyha megteremtése, a magyar konyha megújítása.

Feladatok:
- a konyha működésében való aktív részvétel
- stílusos, kreatív tálalás
- konyhai gazdálkodás ismerete

Az álláshoz tartozó elvárások:
- szakmai gyakorlat
- szakmai alázat
- önálló, igényes munkavégzés
- kreativitás
- kommunikációs készség
- csapatmunka

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés
- rendezett munkakörülmények
- hosszú távú együttműködés
- szakmai fejlődés segítése

Önéletrajzokat a
mutasd
címre várunk.
Kategória
Séf helyettes
Hely
Magyarország 3300, Eger
Fizetés
1 300 Ft/óra
Hirdetésfeladás dátuma
2021.05.17.