Séf helyettest keres a Craft Head Brewpub&Bistro
Magyarország 1088, Budapest, Séf helyettes
Budapest központjában található, nagy forgalmú, új néven újranyíló éttermünkbe keresünk SÉF HELYETTES kollégát! Trendi street food konyha, 32 sörcsap, hatalmas rövid ital kínálat, fiatalos, pörgős csapat...

Feladatok:
- Részt vesz a konyhai munkában az áru átvételtől a tálalásig
- Koordinálja és irányítja a konyhai csapatot a chef távollétében
- Szorosan együtt dolgozik a többi vezetővel
- Felelősséget vállal a Chef távollétében a zökkenőmentes magas színvonalú konyha működéséért
- Részt vesz az étlap és az ajánlatok megtervezésében
- Szerepet vállal a konyhai dolgozók fejlesztésében, képes empatikusan és kellő türelemmel kezelni őket

Elvárások:
- Megbízhatóság
- Szakmai elhivatottság
- Jó kommunikációs készség
- Nyitottság az újdonságok felé
- Konyhavezetési tapasztalat
- Modern konyhatechnológiák ismerete

Amit kínálunk:
- Teljes munkaidős foglalkoztatás
- Igényes munkakörnyezet
- Hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Korrekt napi bérezés, havi elszámolásban, fizetett túlórával

Jelentkezés kizárólag e-mailben fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címen:
Kategória
Séf helyettes
Hely
Magyarország 1088, Budapest
Fizetés
2 000 Ft/óra
Hirdetésfeladás dátuma
2021.04.16.