6061e296f19e539acf8ce450 5517413d3f015c33a0400e144d442f5d
Feliratkozom
Munkavégzés helye
1061 Budapest
Fizetés
680 000 Ft / hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2023. október 9.
E-mail cím
uzletvezeto
Telefonszám
+3670987
Közösségi oldalak

A Szék Restaurant&Bar műszakvezető szakács, Sous Chef kollégáit keresi!

Főbb feladatok: - Műszak irányítása - Szervízben való részvétel - Standardek, HACCP előírások betartása, betartatása - Adminisztrációs feladatok, árurendelés - Hatékony, együttműködő Csapat, és kellemes munkahelyi légkör kialakítása Elvárások: - Minimum 3-5 év konyhán eltöltött idő - Kiemelkedő szervező készség - Vendég központú gondolkodás - Megbízhatóság, lojalitás - Szervező készség - Szakács kollegák irányítása - Rugalmasság, proaktivitás, kreativitás - Gondos alapanyag / nyersanyag gazdálkodás Előnyök: - Magyar - Erdélyi konyha ismerete - Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat Munkaidő: - Napi 12-13 óra munka - Havi 15-17 nap Amit ajánlunk: - Fejlődési lehetőség - 8 órás bejelentés - Tisztességes, kiemelt fizetés (napi fix 36.000-40.000Ft) Amennyiben úgy érzed, hogy téged keresünk, ne gondolkozz, jelentkezz mielőbb a e-mail címre.
6061e296f19e539acf8ce450 526b16aff21cc156db34165379551067
6061e296f19e539acf8ce450 6951e5a150ecaab67d95aae2727c362f
6061e296f19e539acf8ce450 55045983d99dd3a24be00b166ec3de45