A Balatonfüredi Villa Vitae szakács csapatába keresünk SZAKÁCS kollegát
Balatonfüred 8230, Balatonfüred, Szakács
Csatlakozz hozzánk
SZAKÁCS
pozícióba!
A mediterrán kúriákat idéző, Balaton-felvidéki Villa Vitae olyan, akár egy vidéki francia udvarház: rusztikus, barátságos pihenőhely, melynek minden szegletén látszik a részletekre való odafigyelés.

Főbb feladatok, munkák:

A Balatonfüredi Villa Vitae szakács csapatába keresünk SZAKÁCS kollegát, aki a head chef–et támogatja munkavégzése során. Olyan munkatársat várunk, aki csapatjátékos, könnyen megérteti magát munkatársaival, hosszú távon tervez, illetve ismeri és szereti a francia konyhát és van tapasztalata a modern gasztronómia világában, Motivált, szakmája iránt elkötelezett kollégát keresünk !

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felelősségi kör:

• Együtt dolgozik a csapattal, hogy kialakítson és fenntartson egy pozitív szemléletű munkakörnyezetet, magas minőségi standardokkal, melyek mind a vendég, mind a dolgozók elvárásait felülmúlják.
• Szakmájuk iránt elkötelezett, tapasztalt, motivált, vendégközpontú, megbízható kollégák jelentkezését várjuk!

• Munkáját a legszigorúbb élelmiszer-biztonsági előírásoknak megfelelően végzi (ebben tapasztalata van) és biztosítja, hogy a konyha megfeleljen minden törvényi követelményeknek.
• Figyelemmel kiséri az étteremben felhasznált alapanyagok fogyását, ezt forgalomhoz képest kezeli
• Felelősséget vállal a konyha akadálytalan működéséért, a standardok, a magas színvonal és a költséghatékonyság betartásáért
Hozzáállásában példakép a dolgozók számára, pozitív szemléletű és magasak a minőségi elvárásai minden esetben
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de nem szükséges.
Amit kínálunk:
• Stabil működés biztosított, mint ahogy az is volt az egész 2020-as évben, a szálloda ugyanis folyamatosan működött

• Versenyképes kereset havi 400.000 Ft tól
• Jófej, fiatalos csapat
• Biztos háttér
• Kiváló munkafeltételek
• Heti 4nap/ 3 pihenő
• Éves állás, fizetett szabadság
Utazási költségtérítés támogatás

Szállást sajnos nem tudunk biztosítani ,így csak környékbeliek jelentkezését várjuk!

Állás, munka területe(i):
• Szakmunka
• Szakács
Szükséges tapasztalat:
• 3-5 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
• Szakiskola / szakmunkás képző
Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
8230 ,Balatonfüred Malomvölgy 095/24 Hrsz

Fényképes szakmai Önéletrajzodat ,fizetési igény megjelölésével várjuk kizárólag a
mutasd
email cimre !

Villa Vitae Balatonfüred
Malomvölgy 095/24
8230 Balatonfüred
Kategória
Szakács
Hely
Balatonfüred 8230, Balatonfüred
Fizetés
2 000 Ft/óra
Hirdetésfeladás dátuma
2021.03.30.