KARRIERLEHETŐSÉG KEZDŐ SZAKÁCSOK SZÁMÁRA folyami luxushajókon
Külföld -, -, Szakácsok, Szakács
Kezdő és frissen végzett szakácsok jelentkezését várjuk a 2020-as szezonra a Scylla AG 5-6 csillagos Tauck/Riviera/Phoenix folyami hajóinak fedélzetére.

MIT NYÚJTANAK SZAKMAILAG A HAJÓK?
- Remek referencialehetőséget egy külföldi 5-6 csillagos munkahelyről.
- A magas színvonal miatt mindenki képzett kollégáktól, profi környezetben tanulhatja tovább a szakma fogásait, illetve előzetes képzésben is részesül a szezon elején.
- Gyors előrelépési lehetőségeket már a szezonon belül magasabb pozíciókba.
- Rendezett, modern munkakörnyezetet és eszközöket.

JUTTATÁSOK:
Mivel az ingyenes szállás és ellátás miatt nincs fix kiadás így a fizetés teljes egészében félretehető minden hónapban.
- Fizetett szabadság (szezon alatt akár 40 nap)
- Szabadnapos pótlék
- Térített utazások
- Egészségügyi biztosítás & külföldi bejelentés
- Ingyenes szállás & ellátás (2 fős belső fürdős kabinok, Wifi, 3 étkezés minimum)
- NETTÓ 1100Eur/hó fix alapfizetés + 400-1000Eur/hó bónusz (a bónusz nem az egyéni teljesítményen múlik, hanem a hajó forgalmán alapul)

A szezon márciustól januárig tart, határozatlan idejű szerződésekkel. A hajók francia, német, osztrák és dunai útvonalon járnak.

‼ PÁROK/Ismerősök jelentkezését is várjuk, akik egy hajóra és egy kabinba kerülnek. Azonos munkakör vállalása nem kötelező.

ELVÁRÁSOK:
- Meglévő szakács képesítés
- Alap/középfokú angol, vagy német nyelvismeret

Angol, német, vagy magyar nyelvű önéletrajzzal, az
címen (mindenképpen a kiválasztott pozíció megjelölésével „szakács”). További információ ugyan így e-mailen, illetve telefonon kérhető a 70 88 55 749-es telefonszámon.

Közvetítői, jelentkezési és egyéb díjak nincsenek, a lehetőség ingyenes a törvényi előírásoknak megfelelően.
Kategória
Szakács
Hely
Külföld -, -
Fizetés
1 Ft/óra, 500 000 Ft/hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2019.12.30.