KONYHAI KISEGÍTŐ pozíciók külföldön, rendezett körülmények közt
Külföld -, -, Kisegítők, Konyhai kisegítő
Ha biztos külföldi munkahelyre vágysz, és legalább alapfokon beszéled az angolt akkor itt a remek lehetőség. Dolgozz a Scylla AG 5-6 csillagos folyami hajóin, egész éves szerződéssel és fizetett szabadsággal.

FŐ FELADATOK:
Előkészítés, darabolás, hidegtálak összeállítása/alap főzési feladatok (omlett, reggeli/bacon grill, stb), mosogatás, raktárfelügyelet.

ELVÁRÁSOK:
Meglévő konyhai gyakorlat, illetve alapfokú angol nyelvismeret

JUTTATÁSOK:
- Ingyenes szállás+ellátás (tehát nincs napi kiadásod, a fizetésed 100%-ban félretehető)
- NETTÓ 950Eur alapbér + 400-1000Eur bónusz + pótlék. A bónusz nem az egyéni teljesítményen múlik, hanem a hajó összforgalmán alapul (jutalék)
- Akár 40 Nap fizetett szabadság a szezon alatt
- Térített ki és hazautazás
- Külföldi TB és Allianz biztosítás

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
- A munkáltatód közvetlenül a társaság, és külföldön kerülsz bejelentésre. A szerződésed már itthon megkapod.
- A kabinok 2 fősek, ablakosak, légkondícionáltak, belső fürdővel és WIFI-vel.
- Az ellátás napi 3 étkezés + snacktime.
- Főképpen férfiak jelentkezését várjuk, mivel a munka része a pakolás/emelgetés is ami a hölgyeknek megterhelő lehet.
- A hajók francia, német, svájci, osztrák és dunai vizeken futnak.

Jelentkezési, közvetítői, ügynökségi, stb díjak és levonások nincsenek a törvényi előírásoknak megfelelően.

Önéletrajz küldésével
címre. Mindenképpen jelöld meg hogy a konyhai kisegítő munkakör érdekel.

Érdeklődés ugyan itt e-mailen (szimplán írd meg a konkrét kérdéseid) vagy telefonon a 708855749 es telefonszámon.

facebook.com/portorient.hajoskarrier/
Kategória
Konyhai kisegítő
Hely
Külföld -, -
Fizetés
1 Ft/óra, 573 000 Ft/hónap
Hirdetésfeladás dátuma
2019.12.27.